Anglické školy | Přehledy jazykových škol a kurzů | Jazykové studium na imerzních jazykových školách

Go

Newsletter

Přihlašte se a buďte informování o nejnovějších nabídkách, recenzích a článcích

SPARK LANGUAGES

ES Maria - Španělsko

  • 5.0000 Star Rating: Recommended
  • 5.0000 Star Rating: Recommended
  • 5.0000 Star Rating: Recommended
  • 5.0000 Star Rating: Recommended
  • 5.0000 Star Rating: Recommended

6 recenze


Back to resultOhodnoťe své zážitky

Přečíst si podmínky recenzí


Zeptej se!


Potřebujete více informací?Zeptejte se prosím pomocí tohot formuláře. Studenstké centrum vám brzy odpoví.


Vyžádejte si brožuru.

Coche
Získejte ceník.

Požádejte je o telefonát.

Zjistěte si dostupnost.

Zapojte se do kurzu.


Je tato společnost zámořská?
Nebijte se, některý z jejich pracovníků jistě hovoří vaším jazykem.

Pokud ne, pokusí se vám porzumět. Jsou zvyklí hovořit s lidmi z celého světa a obvykle najdou cestu ke komunikaci.

Vaše jméno *
E-mail *
Tel.
Země *
Předmět *
Komu SPARK LANGUAGES
Zpráva *
 
IP Address 54.159.112.92
* Povinná pole
Beach-Sunset.jpg

Přehled školy


Popis školy


Spark Spanish je nova škola v Cadiz, El Puerto de Santa Maria, na jihu Španělska.

Učení je naší vášní a každý náš student to pozná. Velice se snažíme, aby se každý student u nás cítil dobře a jeho pobyt byl skvělým zážitkem.

Zjistěte si více
o nás  a co nabízíme na našich stránkách.

Přehled nabídky školy


Naše škola v Sparkville nabízí 7 moderních, plně zařízených učeben, společné místnosti, odpočinkové místnosti, wifi zdarma 24/7 a nachází se v centru El Puerto de Santa Maria. 

El Puerto je středně velké město s pěti fantastickými plážemi, skvělým jídlem a velmi aktivním nočním životem!  Je to autentické Španělské město (oblíbené turisty), což znamená, že máte možnost procvičovat Španělštinu s mistními obyvateli, aniž by Vám odpovídali Anglicky jako v Malaze nebo Seville!


↑Nahoru

Typ kurzu


Au pair programy
Bildungsurlaub
High School
Kurzy pro podnikání / řídící pracovníky
Kurzy jako příprava na vysokou školu
Kurzy jako příprava na zkoušku
Kurzy jeden ku jednomu
Kurzy Plus (sport, kultura, ..)
Kurzy učitelství
Kurzy univerzitního základu/nástupu
  Kurzy za speciálním účelem
Letní nebo táborové kurzy
Obecné a intenzivní kurzy
Prádzninové pobyty pro mladé
Prázdninové pobyty pro dospělé
Programy pracovních příležitostí
Programy pro seniory
Skupinové programy
Výuka jazyka přímo u učitele
Vysokoškolské kurzy

Popis kurzu a ceny


Všechny naše kurzy Španělštiny charakterizuje aktivní přístup a výuka, což Vám pomůže získat sebedůvěru. Naší tajnou zbraní je metoda "prasknutí bubliny", která pomáhá studentům překročit svoje hranice a najít nový způsob, jak se učit a mluvit Španělsky. Naše třídy jsou vedeny zkušenými profesionály s osobním, inovativním přístupem.

Nabízíme 6 různých úrovní, od úplných zařátečníků (A1) až po profesionály (C2). Spark nabízí vynikající poměr kvality a ceny. Dále nabízíme mnoho různých
speciálních promo a slev.

Pro specifické informace o našich programech, klikněte na tyto linky: Španělština a sport, Španělština – příprava na DELE, Španělština – příprava ba TEFL a Všeobecná Španělština, což je jen zlomek našich kurzů. Chcete-li vidět celou nabídku, klikněte zde.

Příprava na certifikáty a zkoušky


Naše příprava na zkoušku DELE zlepší Vaší Španělštinu mnohem rychleji a naučí Vás mnohem víc, než jen přípravu na zkoušku.

Národnosti studentů, průměrný věk a průměrný počet studentů ve třídě


Spark navštěvují studenti z celého světa. Průměrný věk je 19-30let, ale naše kurzy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Maximální počet student ve třídě je 8, což je jedno z nejmenších čísel, co se týče jazykových škol.


Aktivity


Nabízíme mnoho zajímavých a vzrušujících aktivit jako: jízdu na koni, golf, tanec, tenis a kite-surf.  Spark Spanish rozhodně nabízí něco pro každého.Ubytování

↑Nahoru

Hotel/hostel
Kampus
Kurzy bez ubytování
Studenstká kolej
  U učitele doma
V bytě / apartmánu
V hostitelské rodině

Možnosti ubytování


Sparkville je těsně za školou, což znamená, že není třeba žádné dlouhé cesty autobusem nebo pěšky. Rezidence je jako domov, každý student má vlastní pokoj, ale také přístup do dvou kuchyní, AV pokoj, jídelnu a střešní terasu, perfektní pro slunění nebo Barbeque.

Také nabízíme
pobyt v rodinách a spolubydlení v bytech, ale můžeme zajistit i pronájmy nebo hotel.

Vybavení pro handicapované studenty


Škola Sparkville i residence jsou plně přístupné.

Doprava z letiště / nádraží


Nabízíme transfery zdarma na a z letiště Jerez a z vlakové stanice El Puerto (v určitých časech).
↑Nahoru

SPARK LANGUAGES
Sparkville
Calle de las Espadas 6
El Puerto de Santa Maria
PSČ : 11500
Město : Cadiz
Země : Spain

Tel. : +34 956 003 300
Website : http://www.brightsparkspanish.com

Latest student review

Neumíte tento jazyk? Použijte GOOGLE Translate.

Stefan D.

Poslal Stefan D. (Netherlands)

V září 2013 - Netherlands

I had such a great time at Spark Languages, the teachers were very friendly and I improved my Spanish a lot! The cultural activities were amazing, especially the sherry tasting was interesting. El Puerto de Santa Maria is also perfectly located to discover Andalusia. In the weekends I went to Gibraltar and Cadiz, these cities were very nice and are worth a visit!

Katie C.

Poslal Katie C. (London - United Kingdom)

V duben 2013 - United Kingdom

I had a really great time at Spark. I thought they were really professional and all the staff members were really willing to help at all times. I really liked staying in “Sparkville” (the student residence), as it was a great place to meet new people. El Puerto de Santa Maria was a great location to practice my Spanish, and in the 4 weeks I was studying there I really improved on my speaking skills, especially in the local bars and restaurants. Being a native English speaker, most places in Spain that I visit I seem to always only speak English, however not in El Puerto, which was an added bonus!

Laur B.

Poslal Laur B. (Ireland)

V červenec 2012 - Ireland

I went to Spark for four weeks to perfect my knowledge of Spain. I really enjoyed the classes - there's a small student-teacher ratio and everything is tailored to your level. The cultural activities in the afternoon/evening are great - I learned loads about Spanish culture and met a lot of people from all over the world who also wanted to learn and practise Spanish. The events give you a chance to use the Spanish you learn and are really enjoyable too! Even people who were complete beginners to the language were able to hold conversations in it by the end.

El Puerto de Santa María is a good town to learn in too, because there are very few foreign tourists and the people who live there are happy to speak Spanish with the students. Would definitely recommend it!

Tom V.

Poslal Tom V. (Haarlem - Netherlands)

V duben 2012 - Netherlands

Toen ik bij Spark kwam sprak ik geen woord Spaans, maar de docenten en medestudenten bleven spaans praten en zo leer je heel snel goed spaans. De lessen zijn van een hoog niveau, maar wel zo dat iedereen mee kan blijven doen. Omdat de klassen niet groot zijn krijg je heel veel persoonlijke aandacht en begeleiding. Wat we die dag in de klas geleerd hadden konden we vaak de middag en avond weer gebruiken wanneer we jamon, sherry of vino gingen proeven in de lokale barretjes. Deze vrijwillige uitstapjes zijn alles behalve een straf! Er werkt een heel jong maar zeer gemotiveerd team, iedereen staat 24u per dag tot je dient. Boven de school zit een residentie waar alle studenten slapen. De kamers zijn eenvoudig, maar netjes (er komt zelfs twee keer per dag een schoonmaakster!) en de meeste van ons aten elke avond samen, om daarna naar het dakteras te gaan om nog lekker na te borrelen, spelletjes te doen of liedjes te zingen. Er is een gitaar aanwezig en daar wordt gretig gebruik van gemaakt.

Ik heb hier echt twee hele fijne weken achter de rug. Ik voel me zelfverzekerd over mijn spaans, heb hele leuke vrienden gemaakt en heb Spark al aan meerdere vrienden aanbevolen. Vooral de persoonlijke benadering, de culturele activiteiten en het vele gelach maken dat ik met warme gevoelens aan mijn tijd in El Puerto de Santa Maria terug denk!

Sanne V.

Poslal Sanne V. (Nijmegen - Netherlands)

V listopad 2011 - Netherlands

fantastico!:)

i was 3 weeks at spark and it was amazing experience. all the people who worked there were great and friendly and the other students also. my spanish was not that good before but i was having conversations in spanish with all the people in the shops and restaurants. the lessons were great!

Kevin P.

Poslal Kevin P. (Edinburgh - United Kingdom)

V srpen 2011 - United Kingdom

Great time!

I studied at Spark for 2 weeks and had a great time. The staff were so nice and personal and my teacher was great. Residence was fantastic to stay in, I loved the roof top. El Puerto has great beaches and locals were so friendly. I made so many friends and would love to go back.Mohlo bz Vás zajímat: