Anglické školy | Přehledy jazykových škol a kurzů | Jazykové studium na imerzních jazykových školách

Go

Newsletter

Přihlašte se a buďte informování o nejnovějších nabídkách, recenzích a článcích

 1. Pokyny k recenzím


  Uživatelé by měli považovat všechny přehledy, recenze zaslané na Me-jazykove-pobyty.cz jako přehledy osobní, velmi subjektivní povahy. Názory vyjádřen v přehledech jsou názory uživatelů Me-jazykove-pobyty.cz a ne názory samotného portálu Me-jazykove-pobyty.cz.

  Nejsme v souladu se žádným názorem vyjádřeným recenzenty ani s odpovědí vedení, nejsme ani v kontaktu se žádnými zařízeními uvedenými či recenovanými na této webové stránce. Me-jazykove-pobyty.cz si rezervuje právo odstranit přehled, recenzi či odpověď vedení z jakýchkoliv důvodů. Všechny přehledy cestovatelů musí být v souladu s pokyny Me-jazykove-pobyty.cz.


  Neopublikujeme přehled, který nesplňuje následující kritéria:

  Nevhodný obsah - obsahující vulgární výrazy, vyhrožování, předsudky , nenávistné výroky nebo jiný nevhodný obsah.

  Střet zájmů - vaše hodnocení by mělo být nestranné a objektivní. Pokud se zde vyskytuje nevhodná narážka, prosím, neposílejte svou recenzi. Netolerujeme například přehledy,kde majitelé opěvují své vlastní podniky nebo očerňují své konkurenty, uživatelé by se také neměli vyjadřovat ke svým současným nebo bývalým zaměstnavatelům.

  Reálné přehledy- měli byste užívat svou skutečnou identitu a fotografii. Na stránce se objeví pouze vaše jméno a počáteční písmeno příjemní (např. Karel L.).

  Zážitky z druhé ruky a z doslechu – Nemůžete například udělit nějaké škole špatné hodnocení jen na základě toho, že váš přítel zažil nějaký nepříjemný zážitek ve spojení s tímto zařízením Vaše hodnocení by mělo být založeno na vašich vlastních zkušenostech, ne na zkušenostech někoho jiného.
  Pozn.: Pověra je definovaná jako informace neověřená, přejatá od někoho jiného.

  Napadání osob – dokážeme unést silná slova, ale není nutné zde projevovat hrubost, projevy nenávisti a další projevy fanatismu. Vaši přátelé asi ví, kdy si děláte legraci, ale miliony lidí, kteří čtou recenze na Me-jazykove-kurzy.cz, to vědět nemusí.


  Relevance - přehledy nejsou prostorem pro diskuzi o podnikání v oblasti zaměstnanosti, politické ideologie, či jiných záležitostí, které se nezabývají běžnou zkušeností čtenářů. Netolerujeme recenze o pobytech starších 3let.

  Plagiátorství - Použijte svá vlastní slova, abyste nám sdělili své zkušenosti s jazykovou školou, nekopírujte recenze jiného webu.

  Řídíme se standardní netiketou – Dodržujte připsaní přehledu, prosím, standardní netiketu. Nepoužívejte tiskací písmena, nadměrnou typografii, HTML tagy nebo slangové výrazy.

  Prázdné přehledy – přehledy bez textu jsou jako ryba bez vody. Nestyďte se požít svou kreativitu a psát!

  Nekomerční - Žádné komerční e-mailové adresy nebo kontaktní údaje nejsou v hodnoceních povoleny. Nesmí v nich být zahrnut žádný propagační materiál jakéhokoliv druhu. Vyhrazujeme si právo nezveřejnit URL z jakéhokoli důvodu.

  Autorem je člen Me-jazykove-pobyty.cz věkem nad 16 let - všichni hodnotitelé musí být starší 16ti let.


  Jak vypadá skvělý přehled?

  Nejlepší recenze jsou osobní a vycházejí ze zkušenostní a mají tendenci navrhovat užitečné rady, možná dokonce nějaký ten tajný tip nebo dva. Nejužitečnějšíje někdy uvádět unikátní věci, které dělají školu speciální, nebo typ člověka, kterému by se typ školy mohl líbit.  Co když mám smíšené zkušenosti? Mohu říct I něco negativního?

  Jistě. Chceme slyšet o vašich dobrých i špatných zkušenostech..! Nezapomeňte uvést všechny relevantní skutečnosti a všechny detaily.

  Ale ať už máte zkušenosti pozitivní nebo negativní, prosím mějte na paměti, že vaše názory jsou sice považovány za subjektivní, ale předávání nepravdivých informací může mít právní důsledky.

  Navíc, v boji proti filtrování spamu a potřebě zajistit důvěryhodnost hodnocení na Me-jazykove-pobyty.cz automaticky potlačujeme velmi malý počet přehledů napsaných lidmi, kteří nejsou součástí naší živé mezinárodní komunity.


  Přístupem, procházením, rolováním nebo používáním těchto stránek www.me-jazykove-pobyty.cz jakýmkoliv jiným způsobem souhlasíte s Podmínkami užití, ochranou soukromí a všemi dalšími pokyny, pravidly, termíny a odkazy zde. Prosím přečtěte si pečlivě Podmínky užití. Vaším přístupem nebo používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s podmínkami užití. Pokud s podmínkami užití nesouhlasíte, nepřistupujte nebo nepoužívejte tyto stránky.